НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ГРОМАДИ

03.06.2026 року відбулася нарада керівників закладів освіти громади за участю заступника голови Підгаєцької міської ради Ірини Мирної.
Обговорено ряд важливих питань життєдіяльності закладів освіти громади, зокрема:
1. Про план трансформації мережі закладів освіти громади.
2. Про завершення 2025/2026 навчального року.
3. Про організацію безкоштовного харчування учнів 1-11 класів з 01.09.2026 року.
4. Про зміни в режимі роботи закладів дошкільної освіти Підгаєцької міської ради на оздоровчий період 2026 року.
5. Різне:
- графіки основних та соціальних відпусток;
- оперативне занесення даних в електронні освітні системи та подання звітності, прогнозована мережа класів/груп на 2026/2027 навчальний рік;
- внесення змін до установчих документів закладів, правила внутрішнього трудового розпорядку, колективних договорів, посадових інструкцій та ін.;
- проходження медичних оглядів та бактеріологічних досліджень.