Управління освіти Підгаєцької міської ради Тернопільської області

Вітання міського голови зі святом Останнього дзвоника!

Шановні учні, вчителі, батьки!

Дорогі випускники!

      Щиро вітаю Вас із святом останнього дзвоника. Ось ви перегорнули ще одну сторінку у книзі «Знань» і стали ще розумнішими, красивішими та відповідальнішими.

     Слід відзначити, що це вже другий навчальний рік, що пройшов у нелегких умовах карантину, який став справжнім випробуванням, як для освітньої галузі, так і для учнів, вчителів та батьків. 

     Але, незважаючи на труднощі, школярі та вчителі успішно закінчують навчальний рік і останній дзвоник сповістить про  веселі літні канікули.

    Бажаю всім гарно відпочити, набратися сил, наснаги і з бадьорим настроєм та бажанням до нових знань повернутись 1 вересня за шкільні парти. 

   Але свято Останнього дзвоника завжди має трішки гіркий присмак, адже для наших випускників він сьогодні прозвучить востаннє  

  Випускники вже ніколи не повернуться у клас, не писатимуть контрольних робіт, не слухатимуть лекцій вчителів, не бешкетуватимуть на перервах і не бачитимуть своїх однокласників кожен день на уроках…

Але з перегорнутою сторінкою у книзі «Знань» відкривається новий розділ у книзі «Життя» випускників. І у Вас, випускники, є безцінне багатство – знання, які ви отримали у рідній школі. Тому, з цим скарбом впевнено йдіть по житті, обирайте вищі навчальні заклади, які вам до душі і майбутню професію, що приноситиме задоволення .

Моя подяка батькам та вчителям за вашу безцінну працю і терпіння. 

Бажаю всім міцного здоров’я, щасливої долі, творчих успіхів та відкриттів, вагомих здобутків у всіх задумах та починаннях. 

Нехай цей хвилюючий останній дзвоник пролунає у кожному серці з  радісним настроєм та вірою у завтрашній день!

 

   З повагою міський голова Ігор Мерена« повернутися до списку новин