A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Підгаєцької міської ради Тернопільської області

З 20 вересня змінюються правила карантину: опубліковано постанову КМУ!

15 вересня 2021 року, постанову КМУ від 13.09.2021 р. №954 опубліковано в "Урядовому кур'єрі"  178. Набере чинності вона з понеділка, 20 вересня 2021 року. цією постановою внесено зміни до постанов КМУ:

 

Зелена зона (наразі вся Україна)

Нагадаємо, що  з 17 червня 2021 р. на території України встановлено "зелений" рівень епідемічної небезпеки.

У ньому, зокрема,  заборонено проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів (у тому числі в розважальних закладах (нічних клубах) і закладах громадського харчування) без одягнутих усіма учасниками та організаторами заходу засобів індивідуального захисту, зокрема захисних масок або респіраторів, які закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Потсановою №954 уточнено, що ці обмеження не застосовуються за умови наявності в усіх учасників та організаторів заходу:

 

Жовта зона

У разі встановлення "жовтого" рівня епідемічної небезпеки додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених пунктом 2-2 постанови №1236, забороняється, зокрема (наводимо лише пункти, які уточнені)::

Також у жовтій зоні заборонено:

Проте ці обмеження не будуть застосовуватися у разі наявності у понад 80% персоналу та 100% відвідувачів закладів чи заходів, крім осіб, які не досягли 18 років, жовтих або зелених COVID-сертифікатів.

 

Червона зона

На території регіонів, на яких установлений "червоний" рівень епідемічної небезпеки, додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених пунктом 3 постанови №1236, забороняється (наводимо лише пункти, які уточнені):

У червоній зоні також будуть заборонені:

Проте ці обмеження не будуть застосовуватися у разі наявності у всього персоналу та всіх відвідувачів закладів чи заходів, крім осіб до 18 років, зелених COVID-сертифікатів.

 

Самоізоляція та перетин кордону

Уточнено, що самоізоляції підлягатимуть особи, які перетинають державний кордон на в’їзд в Україну, крім осіб, які мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати), або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, або одужання особи від зазначеної хвороби. Це ж стосується й осіб, що які прибувають з тимчасово окупованих територій.

 

COVID-сертифікат

Ухвалені зміни до постанови №677 передбачають, що COVID-сертифікат матиме дві опції (так звані “жовтий” або “зелений”) та міститиме  інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або одужання від COVID-19.

Так званий “жовтий” сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а “зелений” - про повний курс. 

Важливо! COVID-сертифікати матимуть кольорові відмітки виключно в цифровому форматі, друкувати на папері відповідного кольору не потрібно. 

178. Набере чинності вона з понеділка, 20 вересня 2021 року.

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень