A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Підгаєцької міської ради Тернопільської області

Розпочато реєстрацію для участі в ЗНО-2019

Дата: 05.02.2019 13:58
Кількість переглядів: 11

      5 лютого розпочато реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року.
     Для реєстрації учасникам необхідно за допомогою сервісу на веб-сайті Українського ЦОЯО «Зареєструватися» сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації.
   
Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів. Комплект документів учні, які цьогоріч проходять ДПА у формі ЗНО, подають до закладу освіти, у якому навчаються, а решта осіб надсилає самостійно (бажано рекомендованим листом) на адресу регіонального центру, указану в контрольно-інформаційному листі. Рекомендації щодо реєстрації, у тому числі перелік документів, необхідних для реєстрації, розміщено в розділі «Учасникам/Процедура реєстрації».
  
Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані учням, які складають ДПА у формі ЗНО, до закладу освіти, у якому вони навчаються. Іншим категоріям осіб – на адресу, вказану під час реєстрації.
    
Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої можливий за номером і пін-кодом сертифіката. На інформаційній сторінці буде розміщено інформація про обрані предмети для проходження тестування, а також результати проходження тестування.
   
До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
    
У 2019 році реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме до 18 березня.

     Унесення змін до реєстраційних даних – з 5 лютого до 25 березня 2019 року.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень