A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Підгаєцької міської ради Тернопільської області

вимоги до проведення ЗНО

Дата: 26.05.2020 16:14
Кількість переглядів: 14


Оприлюднені епідеміологічні вимоги до проведення ЗНО

Міністерством охорони здоров'я затверджені рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину.

Відповідна постанова підписана головним державним санітарним лікарем України Віктором Ляшко.

Документ містить вимоги, яких зобов'язані дотримуватись організатори тестування в 2020 році.

Зокрема, під час проведення тестування організатори мають визначити маршрути учасників, скласти графік допуску учасників в пункт тестування та визначити місця розсадки учасників, з дотриманням їх дистанціювання не менш ніж 1,2 метри один від одного.

Перед початком тестування всі учасники тестування та залучені особи мають пройти  термометрію. Особи, в яких буде виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних хвороб, не будуть допущені до виконання службових обов'язків або проходження тестування.

Допуск учасників до пункту тестування буде здійснюватись лише за умови одягнення захисної маски або респіратора (без клапану). Респіратори можуть використовуватись протягом всього тестування, захисні маски повинні змінюватись кожні 3 години або якщо маска забруднилась/стала волога.

На вході до пункту тестування будуть організовані місця для обробки рук антисептиками.

Використання багаторазових рушників у санітарних кімнатах також буде заборонено.

Аудиторії, в яких проводиться тестування, перед і після його проведенням повинні провітрюватися не менше 30 хвилин. Під час тестування, за сприятливих погодних умов, рекомендовано відкривати вікна при зачинених вхідних дверях.

У місцях проведення тестування буде забезпечено чергування медичних працівників.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень