Управління освіти Підгаєцької міської ради Тернопільської області

Організація та проведення навчальних стрільб із здобувачами освіти

    На виконання програмних вимог предмета «Захист України», наказу управління освіти Підгаєцької міської ради від 21.04.2023 р. № 52-од «Про внесення змін до наказу від 30.01.2023 № 21-од «Про проведення у 2022/2023 навчальному році навчально-польових зборів (навчально-тренувальних занять) із предмета «Захист України» у закладах загальної середньої освіти громади» та наказу Тернопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 19.04.2023 № 112 агд «Про організацію та проведення навчальних стрільб із учнями загальної середньої освіти та професійно-технічних навчальних закладів Тернопільського району та забезпечення виконання вимог безпеки» 25.04.2023 року забезпечено участь здобувачів освіти Підгаєцької ТГ у навчальних стрільбах в м. Бережани.

 

      Організація та проведення навчальних стрільб, інструктажі з виконання вимог безпеки здійснювались військовослужбовцями першого та сьомого відділів Тернопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

       Атмосфера відкритого стрілецького тиру, спілкування з військовими офіцерами, польова кухня справили незабутнє враження на випускників 11-х класів, сприяли їх національно-патріотичному вихованню та формуванню бойового духу захисника України.

 « повернутися до списку новин